Продолжая просматривать uafinance.net Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности и согласны с использованием файлов cookie.

Контакти

вулиця Вишгородська 45, Офіс 29, Київ, Україна, 02000

тел: +34 651 079 303 e-mail: uafinance.net@gmail.com

Головний редактор:

Дмитро Моренок

www.facebook.com/dmmorenok


Редакційна політика

uafinance.net — новинне інтернет-ЗМІ нового формату. Ми не належимо олігархам та політикам. Ми не беремо нечисті гроші та не канючимо гранти у західніх компаній. uafinance.net – портал нового формату, який повністю належить колективу редакції, а керування здійснює редакційна колегія авторів.

uafinance.net створений 2018 року, завдяки актуальним, правдивим та цікавим спецпроектам за невеликий проміжок часу плануємо увійти до двадцятки найкращих видань України.

На сайті є 5 новинних рубрики, найпопулярніші з них: політика, світ та економіка. Головний напрямок новин — соціальний. Український портал uafinance.net задовільнить інтерес найвибагливішого читача.

Також на сайті можна щодня прочитати актуальну ситуацію не тільки у політичному житті країни, але й дізнатися про те, що відбувається у світі.

Портал uafinance.net поважає своїх авторів та не забороняє використовувати псевдоніми для публікації.

Позиція порталу uafinance.net може не збігатися з думкою автора та uafinance.net не несе відповідальність за викладені на сайті матеріали.