Известная украинская журналистка, телеведущая и ведущая ТСН на канале "1+1" Маричка Падалко подняла важную тему касательно маммографии. Она рассказала, как важно проходить обследование груди, и поделилась кадрами с больницы.

Соответствующую публикацию Маричка Падалко обнародовала на своей странице в социальной сети Instagram.

"Сходити на мамографію - це не так захопливо, як на концерт чи в перукарню. Але це важливо! І може бути безкоштовно. Якщо Вам здається, що Ви часто бачите мене біля цього апарата, то це лише здається - так швидко летить час. Роблю щороку. І сплю спокійно😉 Попередні роки під такими дописами підписники часто скаржилися на вартість цієї процедуру - в середньому 800-1000 гривень. Насправді багато дорогих апаратів, куплених коштом ЄС, стоять без роботи, зокрема, у Львівській області, бо жінки не поспішають перевіритися, або просто не знають про таку можливість. Цей вид раку є на 95 відсотків виліковним, якщо діагностований на ранній стадії. В нас більшість випадків виявляють на 3-4 стадії", - написала украинская телеведущая Маричка Падалко.

Также она подчеркнула, что после 35 лет очень важно постоянно проверять себя у врачей. Кроме того, Маричка рассказала, какие факторы могут спровоцировать появление рака.

Фото Марички Падалко
Фото Марички Падалко

"Якщо Вам відмовляють у скрінігу, наполягайте! Просіть письмову відмову. Гугліть, які можливості є у вашому місті, де і що відкрили, і чим обладнали. Будьте наполегливими. Якщо маєте інформацію по конкретним регіонах, пишіть під цим дописом. Допоможемо одна одній, дівчата! На відео - приклад самообстеження", - также добавила Маричка Падалко.

Напомним, что известная украинская ведущая Маричка Падалко срочно обратилась к фанатам за помощью.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", украинская ведущая и певица Оля Цибульская превратилась в заросшего мужчину.

Также портал "UAFINANCE" писал, что украинская телеведущая Леся Никитюк рассказала о своих ощущениях в 34 года.