Молодая украинская исполнительница, актриса и блогерша Анна Тринчер написала пост в честь своего дня рождения. Известная артистка подвела итоги 21 года жизни и обратилась к поклонникам, призвав их поздравлять ее вложениями в украинскую армию.

Соответствующую публикацию Анна Тринчер обнародовала в своем аккаунте в Instagram.

"З днем народження мене🥹❤️ В 21 в мене є все про що мріє щаслива людина! І за це я дуже хочу подякувати Богові і моїй матусі, яка сьогодні, 21 рік назад о 00:45 мене народила! Хотіла написати великий пост про те, що мене оточує, про те, чого я досягла і просто сказати дякую усім, хто є дуже важливою частиною мого життя, але з кожним роком хочется писати все менше і менше, бо тобі достатньо того, що ти відчуваєш в середині🔥 Звісно моя мрія на сьогодні це мирне небо і перемога України! Тільки так❤️ я помолюсь, попрошу Бога і коли булу задувати свічку обов‘язково це загадаю🙏🏻", - написала Анна Тринчер.

Также она призвала поклонников поздравить ее материальной помощи для украинской армии. Кроме того, Анна Тринчер обратилась к своим фанатам, слушателям и подписчикам.

Фото Анны Тринчер
Фото Анны Тринчер

"Окремий абзац хочу присвятити свої трінчерятам, фанам, слухачам і підписникам. Я ніколи не буду відчувати сум всередині, бо ви мені не дасте цього зробити. Я розділяю з вами найважливіші періоди свого життя, з вами сміюсь і плачу🥹❤️ кожне ваше смс- це наша маленька історія, і я вдячна, що кожного дня саме ви розпалюєте в мені вогонь і даєте впевненість в собі! Моя велика сім‘я❤️", - также добавила украинская певица.

Напомним, что популярная украинская певица Анна Тринчер рассказала о своем эмоциональном состоянии в период войны.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", молодая артистка Анна Тринчер показала акцию протеста переселенцев.

Также портал "UAFINANCE" писал, что певица, актриса и блогерша Анна Тринчер рассказала о боли всех украинских женщин.