Известная исполнительница в стиле рэп и хип-хоп, одна из самых скандальных артисток шоу-бизнеса, яркая звезда Alyona Alyona поделилась яркими снимками. Украинская исполнительница рассказала о том, какие 5 вещей должны быть у каждого.

Соответствующую публикацию Alyona Alyona обнародовала на своей странице в Instagram.

"5 речей, які повинні бути у кожного 1. Улюблені кроси — це та річ, яка впливає на 50% настрою. Комфортне та гарне взуття — топ. Знайдіть для себе пару, у яку ви прям закохаєтесь. 2. Худі — той елемент одягу, який має універсальність 1000lvl. Це завжди тепло(тим паче вже осінь), це завжди м‘якенько та зручно. В мене є такий худак, в якому я можу і на зйомки поїхати, і з друзями піти гуляти, і на побачення можу, якщо захочу. 3. Парфум — важлива штука, бо виконує багато функцій. Приємний запах додає впевненості. Його краще запам‘ятають люди та будуть вас із ним асоціювати. Та взагалі, коли є улюблений аромат — життя стає краще. (Уявіть, я користуюсь одним і тим самим парфумом з 15 років. Гарний аромат подарував тато❤️)", - написала украинская исполнительница в своем посте.

Также она подчеркнула, что у каждого человека должны быть патчи для глаз, которые помогут и парням, и девушкам выглядеть лучше по утрам. Кроме того, Alyona Alyona добавила и наушники в список необходимых вещей для каждого человека.

Фото Alyona Alyona
Фото Alyona Alyona

"Навушники — 😍😍😍. Дякую тому, хто придумав, щоб музику можна було слухати прямо у вухах, а не через динаміки та колонки. Навушники повинні бути не аби що, а дійсно якісна модель, без якої не можливо було б вийти з дому: - щоб заряджала їх максимум 1 раз на день. - щоб було приглушення шуму та я не чула зайвих звуків.- щоб могла жестами ними керувати, а не постійно телефон діставала з кишені. - щоб вони були легкі-легкі, бо я не хочу, щоб в мене після користування боліли вуха", - добавила Alyona Alyona.

Напомним, что народная артистка Украины Наталья Могилевская поделилась чувственным видеороликом.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", украинская певица Настя Каменских поделилась ярким фото с вечеринки у Кати Осадчей и Юрия Горбунова.

Также портал "UAFINANCE" писал, что известная украинская исполнительница Алина Гросу рассказала о своем позоре.