Популярный в Украине актер, звезда сериала "Крепостная", экс-участник танцевального проекта "Танцы со звездами" Тарас Цимбалюк рассказал о своем отдыхе. Он поделился своими впечатлениями от Мальдив, куда он отправился со своей супругой Тиной.

Соответствующие фотографии Тарас Цимбалюк обнародовал на своей странице в Instagram.

"Ми завжди з нотою скептицизму ставились до відділених островів, невеликого розміру, де крім океану, пальм і білого піску нічого не має. Але наша думка повністю змінилась. За роки прожиті разом з моєю Тіною, ми дійшли спільного знаменника в багатьох пунктах, але подорожі - був точно одним з основних. Наше взаємне бачення туризму виглядає приблизно так: приїхавши до країни, брати машину в оренду і якомога більше побачити. Ніяких турів, групових екскурсій і т.д. Ну, звичайно, щоб це все було сплановано, і втілено цих поїздок кілька на рік. Також в приоритеті нові країни і міста для нас обох (Тіна у робочих відрядженнях об’їздила вже близько 30 країн)", - написал украинский актер.

Также он подчеркнул, что летом у него было много различных съемок, поэтому после свадьбы он был каждый день на них. Поэтому Тарас решил отправиться вместе со своей возлюбленной на Мальдивы.

Фото Тараса Цимбалюка
Фото Тараса Цимбалюка

"Ці острови дійсно створені для повної людської гармонії та людського внутрішнього спокою. Для конценценраціі на чудовій природі та людині, котра поруч ❤️ p.s. І активностей, як на те пішло, тут більш ніж ми собі уявляли. А ще чудова природа. Купа зелені. У нас під балконом плавають рифові акули. На маленькому клаптику землі є і чаплі, і краби, ящірки і т.д. і все це під акомпонемент індійського океану", - добавил также Тарас Цимбалюк.

Напомним, что популярный актер Тарас Цимбалюк рассказал о том, как он набрал лишний вес.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", известный украинский актер Константин Войтенко насмешил публику фото в колготах.

Также портал "UAFINANCE" писал, что известный в Украине актер Евгений Кошевой показал совместные снимки с рэпером Потапом.