Супруга президента Украины Владимира Зеленского, а также первая леди страны Елена Зеленская обратилась к своему мужу. Жена украинского лидера трогательно поздравила своего супруга с днем рождения и написала милые слова в его адрес.

Соответствующую публикацию разместили в профиле "zhvl_official" в Instagram.

"Перша леді зворушливо привітала Володимира Зеленського із днем народження у своїх соцмережах і виклала фото разом із ним. У привітанні Олена Зеленська розповіла, як він змінився за цей рік, побажала здоров’я та попросила чоловіка про те, щоб вона завжди мала можливість посміхатися поруч із ним", - написали в публикации в сети.

Также Елена Зеленская рассказала о том, что ее супруг не изменился с того момента, как она его встретила. Кроме того, супруга президента пожелала ему иметь больше повода для улыбок.

Фото Владимира и Елены Зеленских
Фото Владимира и Елены Зеленских

"💭"Мене часто запитують про те, як ти змінився за цей рік. І я завжди відповідаю: "Не змінився. Він той самий. Той самий хлопець, якого я зустріла, коли нам було по сімнадцять". Але насправді дещо змінилося: ти набагато менше усміхаєшся нині. Наприклад, так, як на цьому фото… Я бажаю тобі більше причин для усмішки. І ти знаєш, що для цього треба. Ми всі знаємо. Впертості в тебе вистачить. Головне – щоб вистачило здоров’я. Тож будь здоровий, будь ласка! Я хочу усміхатися разом із тобою завжди. Подаруй мені цю можливість!", — написала Олена Зеленська у себе в Instagram", - также написали в посте.

Напомним, что украинский президент Владимир Зеленский усилил наказание для военных.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", президент Владимир Зеленский подписал важный законопроект для чиновников.

Также портал "UAFINANCE" писал, что глава Украины Владимир Зеленский высказался о ситуации в Соледаре.