Украинский телеведущий и актер, соведущий Леси Никитюк на шоу "Хто зверху?" Сергей Притула рассказал о своем волонтерстве. Известный ведущий рассказал о зверстве российской армии и о том, как он может помочь родной Украине.

Соответствующую публикацию Сергей Притула обнародовал на своей странице в Instagram.

"Я волонтер. Я не маю сили закрити небо над Харковом, Миколаєвом чи Вінницею. Але я можу зробити все від себе залежне, щоб кожне обірване життя маленьких чи дорослих українців, обернулось для окупанта великою кров‘ю. Вбивства наших дітей перевертають свідомість не тільки українців, але й іноземців. Настільки, що деякі компанії канселують попередньо укладені угоди, щоб пріоритетно продати необхідне обладнання українським військовим", - написал Сергей Притула.

Также он рассказал о том, что его фонд получил возможность купить беспилотники. Кроме того, украинский ведущий рассказал о важных вещах, которые стоит знать.

Фото Сергея Притулы
Фото Сергея Притулы

"І ще колеги волонтери маякнули, що можуть пригнати 4-ий борт, на нього їм не вистачає щось біля € 100К. Важливі дві речі: 1. Виробники на низькому старті, щоб відправити борти. 2. Групи з навчених операторів БПЛА вже сформовані і готові до виконання завдань! Питання тільки за фінансами Я розпочну з посильного внеску від імені Дмитрика, Соломії і Стефанії. Приєднуйтесь за посиланням у шапці профілю!", - также добавил ведущий.

Напомним, что популярный украинский ведущий Сергей Притула рассказал о благотворительном фонде.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", известный ведущий Сергей Притула поделился своими успехами.

Также портал "UAFINANCE" писал, что телеведущий Сергей Притула вспомнил свои молодые годы.