Украинская певица, актриса и модель, солистка группы "NikitA" Даша Астафьева рассказала о своем домашнем животном. Популярная артистка вспомнила, как ей только принесли ее собаку, и рассказала о том, как люди смеялись над ней.

Соответствующую публикацию Даша Астафьева разместила в своем профиле в Instagram.

"•Шеррі Вона прожила 13 років. Принесли маленький кучерявий кудлашок. Пам‘ятаю погрози батьків щодо відповідальності. Ще більше бажання їх не підвести. Першу ніч у новому місці вона плакала, і я обіймала її і плакала теж, притискаючи до себе, а себе до батареї опалення. Обіймала Шеррі, і як зараз пам‘ятаю сльози на рожевій довгій нічній сорочці із фланелі. Так мені хотілося заспокоїти і вгамувати чужий біль, дати їй зрозуміти, що тут буде добре. Потім, коли вона підросла,тато зплів їй шкіряний повідець, і я завжди всюди брала її з собою", - написала Даша Астафьева.

Также украинская певица вспомнила, как люди пытали на нее пальцем, когда она гуляла со своей собакой. По словам Даши Астафьевой, сегодня она до сих пор слышит, как люди плохо относятся к этой породе.

Фото Даши Астафьевой
Фото Даши Астафьевой

"Зараз, коли я доросла,часто чую слова огиди до цієї породи: Фу! Пудель - ненавиджу. Пуделі - тупі і неслухняні!Деякі знайомі зараз згадують мене,мою жахливу худорлявість і таку ж нестулепну собаку. Що ми йшли собі,а майже всі хто бачив сміялися. А я і тоді і зараз в цих собаках бачу найгарніше , щось казкове і надзвичайно притягуюче. Чому тоді їх мало не єдиних брали до цирку? Чому я не можу згадати ні одного поганого вчинку від нашої собані? Так. Звісно. Бачити суть може не кожен.Дізнатися і зрозуміти - це особливий хист. На фотках я так схожа на Шеррі- комусь огидна, а комусь незвично гарна. І тим і тим вітання. Не засуджуйте, не дізнавшись суті. Не закохуйтесь не побувавши разом у темряві. Photo @ianatokarchuk", - также написала артистка.

Напомним, что украинская певица Даша Астафьева показала фото с Алексеем Арестовичем.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", певица и актриса Даша Астафьева показала фото с новым мужчиной.

Также портал "UAFINANCE" писал, что певица, актриса и модель Даша Астафьева показала себя в полуобнаженном виде.