Известная украинская эстрадная певица MamaRika рассказала о своем путешествии по Европе. Популярная артистка рассказала о том, как она ездила с семьей по странам, выступала на благотворительных концертах, встречалась с беженцами и успокаивала украинцев.

Соответствующую публикацию MamaRika обнародовала на своей странице в Instagram.

"Ну що, нарешті ми прийшли до тями після наших пригод у Європі, і я готова поділитися своїми враженнями від цієї поїздки👇🏽Ми щасливі, бо мали змогу бути корисними та поволонтерити у рамках своїх можливостей- відпрацювали низку благодійних концертів, провели ряд зустрічей із біженцями, тішили людей українською музикою, словом.Українці за кордоном так тужать за домом, що кожні обійми були надміцними, а очі палали від щастя тільки при самій згадці про Неньку. Це миті, які назавжди залишаться в пам’яті💔 Також в проміжках між концертами, ми встигли написати пісень, тому цей вклад в українську культуру ми продовжуємо робити як і раніше", - написала MamaRika.

Украинская певица рассказала о том, через какие трудности ей пришлось проходить. По словам MamaRika, нигде не будет лучше, как на родной земле, по которой она скучала во время своей поездки.

Фото MamaRika
Фото MamaRika

"При величезній повазі та вдячності до європейського народу, який дуже нас підтримує, та У НАС ВСЕ НАЙКРАЩЕ:і трава зеленіша, і сонце світить яскравіше, медицина, сервіс, і т.д.Бо серця наші тут, бо земля рідна дає сил, бо повертатися додому- це найбільше щастя. Хтось скаже, шо ми божевільні, можливо так і є, але ми не шкодуємо ні про що, і не хочемо картати себе, бо знаємо: коли син виросте, він буде гордитися своїми радиками та собою, бо пройшов важкий шлях, щоб потім мати вільне майбутнє…👼 Мега респектище всій нашій команді, всім хто допомагав та підставляв своє плече🙏 Окрема подяка @voicesfromukraine за таку важливу співпрацю. Далі буде Ваші Середульки🫶", - добавила артистка.

Напомним, что популярная украинская певица MamaRika рассказала о новой песне.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", украинская артистка MamaRika показала разрушенный Ирпень.

Также портал "UAFINANCE" писал, что известная певица MamaRika заявила о планах усыновить ребенка.