Известная украинская актриса Наталья Денисенко обратилась к своим поклонникам. Популярная актриса рассказала о том, что ее основную страницу в социальной сети заблокировали, и попросила украинцев о помощи.

Соответствующую публикацию Наталья Денисенко разместила в своем профиле в Instagram.

"Якщо ви це читаєте значить мою основну сторінку знову заблокували😔 Те що я засмучена це нічого не сказати. Бо виходить, що мені вже не можна тут висловлювати власну думку навіть звичайними не образливими словами(хоча ці тварюки заслуговують не тільки слів), бо одразу налітають рос.боти які надсилають тисячі скарг на мою так би мовити проукраїнську бандерівську позицію! Дуже прошу всіх моїх друзів, і підписників підтримати цю резервну сторінку 🙏🏻🤍 Як це можна зробити ? 🤍 закинути собі в сторіс відмітку цього профілю і закликати підписатися своїх підписників(а може хтось не може мене знайти🙏🏻)", - написала Наталья Денисенко.

Также украинская актриса попросила проявлять активность в ее профиле, чтобы можно было видеть ее публикации.

Фото Натальи Денисенко
Фото Натальи Денисенко

"🤍 лайкати мої сторі і ставити реакції на кожну (я бачу що є такі люди які це вже роблять - я дууууже вам вдячна) 🤍натиснути 🔔 зверху мого профілю , щоб інстаграм не приховував від вас мої дописи і сторіс , і ми завжди мали зв’язок 👌🏻 🤍писати мені коментарі і лайками фото 👍🏻Буду вдячна кожному 🙏🏻 Сьогодні знову не добрий ранок …. Тримаємося!!!! 🫶🏻🤍🫶🏻", - также добавила украинская актриса.

Напомним, что украинская телезвезда Наталья Денисенко рассказала о том, могут ли украинцы дальше жить во время войны.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", актриса Наталья Денисенко рассказала о том, как она изменила свое отношение к браку.

Также портал "UAFINANCE" писал, что популярная актриса Наталья Денисенко показала трогательную встречу с мужем.