Украинская певица и бэк-вокалистка MONATIK Lida Lee поделилась милыми снимками. Популярная артистка посвятила новый пост своему домашнему питомцу и показала трогательные фотографии со своей собачкой.

Соответствующие фотографии Lida Lee опубликовала на своей странице в Instagram.

"Вчора був День народження мого Лева! ❤️ Вже 7 років цей неймовріний пес є моїм вірним другом, який без слів все розуміє, радіє коли радію я і відчуває смуток, коли на душі буває не дуже. Вже 7 років поспіль він будить мене поцілунками або своїм невдоволенням того, що я займаю його місце у ліжку… 😸 Слухає усі мої домашні демки і підспівує, якщо йому до вподоби Ми стільки усього з тобою пройшли: твої перші коліки у животі, укус кліща за інтимне місце… 😸 твою першу прогулянку взимку, коли ти пригав у кучугури, а я не могла тебе там знайти", - написала Lida Lee.

Украинская артистка также рассказала о том, насколько она гордится своим домашнем питомцем. Lida Lee поделилась архивными снимками со своей собакой.

Фото Lida Lee
Фото Lida Lee

"Я навіть бачила як ти плачеш, але навіть коли тобі сумно і страшно, ти залишається моїм маленьким, відважним Левом, якого знає увесь наш район! 🦁❤️ Люблю тебе, мій особливий пес, з тобою відчуваю себе справжньою мамою, хоч ти вже і старший за мене, якщо вірити в те, що 1 рік = 7 людським Ось із цього приводу вирішила поділитись із вами нашими домашніми архівами P.S. Обов’язково долистайте до останнього фото!", - также добавила украинская певица.

Напомним, что популярная украинская певица Lida Lee прокомментировала обстрел Винницы.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", украинская артистка Lida Lee рассказала о помощи ВСУ.

Также портал "UAFINANCE" писал, что певица Lida Lee поделилась плачевной историей.