Известная украинская телеведущая, идейный вдохновитель и общественный деятель Маша Ефросинина рассказала о смелости. Популярная ведущая рассказала, смелая ли она, а также о том, какой социальный проект она создала.

Соответствующую публикацию Маша Ефросинина разместила на своей странице в Instagram.

"Чи я смілива? Не знаю… Мабуть що, жорстко відповісти та поставити кривдника на місце - так.. А дати йому по пиці -ні.. Хоча зараз розумію, що вміння бути фізично підготовленою до будь-яких образ просто надважливо! Але ми дорослі і все ж таки трохи розбираємося в людях, щось інтуїтивно можемо відчути, десь обійти небезпеку, дати собі раду врешті решт.. А підлітки? Сучасні українські підлітки вміють розрізняти звуки вибухів та повітряної оборони, знають про загрозу катувань і ґвалтувань. Фото з позначкою "чутливий контент" стали для них повсякденністю. Звісно, на кожному з них позначились травматичні події з початку повномасштабного вторгнення", - написала Маша Ефросинина.

Украинская ведущая рассказала о своем новом социальном проекте, в рамках которого девочки подросткового возраста учатся себя защищать.

Фото Маши Ефросининой
Фото Маши Ефросининой

"Для дівчат віком 12-18 років участь у проєкті БЕЗКОШТОВНА! Усвідомлення свого стану — вже 50% успіху. Нам, як нації, треба прийняти, що жоден українець не лишився нетравмованим через війну. Ми продовжуємо набір до нових груп. Якщо вашій доньці чи знайомій дівчинці-підлітку потрібна допомога психологів, якщо вона хоче стати сильнішою і навчитися давати відсіч насиллю, заповніть анкету на участь на сайті mashafund.org або реєструйтесь на програму на сторінці @smilyva_fond_masha", - написала также украинская ведущая.

Напомним, что популярная украинская ведущая Маша Ефросинина рассказала о жизни своего сына во время войны.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", известная ведущая Маша Ефросинина показала интервью с MONATIK.

Также портал "UAFINANCE" писал, что телеведущая Маша Ефросинина рассказала, кто такой абьюзер.