Молодая украинская актриса театра и кино, звезда "Сватов" Анна Кошмал рассказала о том, как у нее прошел 2022-й год. Популярная актриса рассказала, что ей удалось осознать за тот год, а также поблагодарила всех украинцев.

Соответствующую публикацию Анна Кошмал разместила на своей странице в Instagram.

"Я живу під девізом "завжди є за що подякувати" Звісно сьогодні рефлекторно озираюсь назад на весь 2022 і виникає лиш одна думка: чим важчий пережитий досвід, тим цінніший урок. Я вірю, що пережите дасть нам потужний поштовх для якнайшвидшого розвитку, як країни, як нації, як єдиної нерушійної сили. У нас багато чого і кого забрали… Вічна пам’ять тим, кого вже немає поряд! Я впевнена, що інші країни навіть не уявлять ЯК у нашій реальності ми не припиняємо працювати, готуватись до свят, жартувати, допомагати захисникам, підтримувати один одного і вірити лише у краще!", - написала Анна Кошмал.

Украинская актриса рассказала о том, как она благодарна самым лучшим людям, среди которых она живет.

Фото Анны Кошмал
Фото Анны Кошмал

"Я живу серед найкращих людей у світі, я так пишаюсь цим! Сьогодні надсилаю Вам океан своєї любові, вдячності та гордості за все! Ми багато пройшли, попереду на нас також чекають випробування, але я знаю, що ми все подолаємо! Разом! Нехай новий рік принесе нам перемогу та мирне життя! Так і буде! Слава Україні🇺🇦 I am writing this and I can hear the air raid sirens outside the window. Today will be a new year’s eve, but rusia continues to launch missiles at us. Please don’t stop supporting Ukraine. We are fighting real evil!", - также написала актриса.

Напомним, что украинская актриса Анна Кошмал вспомнила свои молодые годы.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", популярная телезвезда Анна Кошмал обратилась ко всем защитникам.

Также портал "UAFINANCE" писал, что актриса Анна Кошмал рассказала об информационной борьбе.