Украинский актер и герой множества телесериалов Тарас Цимбалюк высказался о фильме со своим участием. Популярный актер рассказал о фильме с его участием, а также о том, будет ли продолжение украинского фильма.

Соответствующую публикацию Тарас Цимбалюк разместил в своем профиле в Instagram.

"Чи буде другий сезон "Спіймати Кайдаша" ? Скажу відверто, саме це запитання я чув найбільшу кількість разів у своєму житті! А ще, стало доброю традицією : канал СТБ показує "Кайдашів" і у мене завалений директ повідомленнями. Звісно, мені, кажу від імені усієї знімальної групи, безмежно приємно чути від вас всі ці слова… Мене дивують фанати нашого серіалу кількістю переглядів… З 2020 року, коли тільки вийшов серіал, мені попадались люди котрі його подивились одразу двічі… Визнаю, мене це тоді вражало!", - написал Тарас Цимбалюк.

Украинский актер рассказал о том, как люди много раз пересматривают фильм с его участием.

Фото Тараса Цимбалюка
Фото Тараса Цимбалюка

"Дехто вже 20 раз передивляться, для когось це був 15ий показ… Ось це так народна любов… що тут ще додати! Звісно, це приємно. Вкотре хочу подякувати групі і Наталочці Ворожбит. А ще, своїм нереально талановитим колегам, котрі опинились макимально на своїх місцях, - Дякуюююююю! Тепер найголовніше : "Чи буде продовження?" - я реально чую це питання кілька разів на тиждень…) І знаєте, якщо раніше відповідь зводилась до практично чіткого "НІ", то зараз - все може бути. Звичайно, хочеться вірити у продовження такого народного, нашого Українського серіалу! Дякуємо за любов до "Кайдашів"!", - также говорит актер.

Напомним, что известный украинский актер Тарас Цимбалюк рассказал об отношении россиян.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", украинский актер Тарас Цимбалюк рассказал о новогоднем настроении.

Также портал "UAFINANCE" писал, что популярный актер Тарас Цимбалюк поделился откровенными кадрами.