Украинский актер Тарас Цимбалюк поделился своей интересной историей из детства. Популярный актер рассказал о том, как он в детстве играл с разными супергероями, а также о том, какую сильную роль в его жизни сыграл его отец.

Соответствующую публикацию Тарас Цимбалюк разместил на своей странице в Instagram.

"Реальна історія. Зараз та ситуація згадується з кількома потужними підтекстами… Але ж хто знав, що воно настільки символічно складеться… Коли я був малим, я грався різними іграшковими супергероями. Як правило, це були представники культових американських коміксів : бетмени, супермени і тд. Я влаштовував їм бої, турніри, чемпіонати, робив їх героями своїх, внутрішніх "фільмів" в рамках своєї дитячої кімнати. Мав цілком розповсюджене, досить тривіальне дитяче дозвілля", - написал Тарас Цимбалюк.

Украинский актер также рассказал о том, какую роль в его жизни играл его отец. Он рассказал об истории своего отца, который очень ими заинтересовал.

"Тато мене дійсно вразив і дуже зацікавив розповіддю про Тараса Трясила, про Калнишевського, котрий жив у трьох століттях, про Івана Гонту, Залізняка, Байду Вишневецького, Марусю Богуславку, Устима Кармалюка, Довбуша, Богуна, Івана Сірка, Сагайдачного… і, звісно, тоді я вперше почув про подвиги холодноярського Чорного ворона ! Саме в 6ти чи 7річному віці я вперше почув про цього героя України… звісно, я і гадки не мав, що мені випаде честь зіграти його у фільмі… Зараз є усвідомлення, що наших дітей можна знайомити з великими Українцями ще змалку… бо тривалі драматичні перипетії на нашій землі дали багато національних Героїв про яких ми мусимо знати! До речі, чому у нас не має дитячих іграшок у вигляді Українських Героїв ?", - также добавил актер.

Напомним, что известный украинский актер Тарас Цимбалюк показал свою новую возлюбленную.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", украинский актер Тарас Цимбалюк рассказал об отношении россиян.

Также портал "UAFINANCE" писал, что популярный актер Тарас Цимбалюк показал откровенные кадры.