Известный украинский певец и шоумен, экс-солист группы "Тартак" Александр Положинский рассказал о своей службе в рядах ВСУ. Популярный музыкант рассказал, чему он научился, а также о том, отправят ли его на фронт.

Соответствующую публикацию разместили на странице "zhvl_official" в социальной сети Instagram.

"Екслідер гурту "Тартак" Олександр Положинський розповів про вісім місяців служби в ЗСУ Музикант розповів, що за цей час багато чого усвідомив та навчився. Утім, у @oleksandrpolozhynskyi почало погіршуватися здоров'я. Зокрема, з'явилися нові хвороби та дали про себе знати старі. Знаменитість також зізнався, що його перевели до іншого підрозділу", - написали в посте.

Бывший солист группы рассказал также о том, отправят ли его непосредственно на фронт.

Фото Александра Положинского
Фото Александра Положинского

""Наразі мене перевели в інший підрозділ в межах нашої новоствореної 47 бригади. Ще не знаю повного обсягу своїх обов'язків, але вже розумію, що займатимуся чимось більш схожим на те, чим займався до ЗСУ. Бригада активно доукомплектовується, доозброюється і злагоджується. Хлопці рвуться на фронт і вже видно багато ознак того, що недовго їм чекати. Чи потраплю на фронт я - поняття не маю. Але поки, будь ласка, не кажіть мені, що я герой чи захисник. Бо так не є (хоч мені часто таке кажуть). Але як прийде наказ - зроблю все можливе, щоб його виконати", - додав артист", - также написали в публикации.

Напомним, что украинский артист Сергей Бабкин рассказал о том, как прошел его год.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", украинский музыкант Андрей Хлывнюк высказался о массированном ударе по Украине.

Также портал "UAFINANCE" писал, что молодой артист MELOVIN попал в ДТП.