Молодая украинская актриса Ксения Мишина обратилась к своим поклонникам. Известная актриса подняла тему любви к себе и рассказала, в чем состоит секрет.

Соответствующую публикацию Ксения Мишина разместила в своем профиле в Instagram.

"Сьогодні багато запитань з приводу любові до себе ❤️ залишу свої роздуми тут :) Я завжди говорила і кажу, що у нас вже все є. Головне відкрити правильні двері і бути готовим до того, чого бажаєш. Наша сила волі завжди буде супроводжувати справжні бажання. А впевненість завжди буде зростати з нашими досягненнями будь-якого масштабу. Але все це паралелить з любов’ю до себе. Любов- як фундамент, на якому будується якість нашого життя, взаємини та матеріальний світ", - написала Ксения Мишина.

Украинская актриса рассказала о том, в чем же секрет любви к себе. Ксения Мишина дала важные рекомендации для своих поклонников.

Фото Ксении Мишиной
Фото Ксении Мишиной

"Любов до себе = турбота про себе, про все, що ти є. А саме : - Тіло( правильне харчування, спорт, режим дня) - Свідомість ( медитаціі, книги, знання, концентрація уваги) - Енергія ( практики дихання - пранайами) Далі готовність та дії … І ще! Поглинайте те, що вас захоплює в інших. Запозичуйте і навчайтеся. Ваша картинка світу завжди має дві сторони. Зростання та деградація. Що виберете ви залежить тільки від вас)", - также добавила актриса.

Напомним, что популярная украинская актриса Ксения Мишина дала украинцам важные советы.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", известная актриса Ксения Мишина рассказала об одной теории.

Также портал "UAFINANCE" писал, что украинская актриса Ксения Мишина рассказала о курсе медитации.