Известная телеведущая и журналистка, ведущая "ТСН" на канале "1+1" Маричка Падалко поделилась с поклонниками своими проблемами со здоровьем. Она рассказала о том, что произошло с ее пальцем на ноге, и дала важные советы украинцам о том, как правильно ходить.

Соответствующей публикацией Маричка Падалко поделилась в своем профиле в Instagram.

"Я тепер наново вчуся ходити, і відповідно, бігати. Ні-ні, нічого поганого не сталося. Точніше, сталося, але не зараз. Ще, напевно, в дитинстві. Я просто ніколи не звертала на це увагу, а на танцях ще в першому класі мене за це навіть хвалили: "Ой, какой подъем! Какой носочек!" А коли я і в житті почала ходити по третій позиції - це коли "п’ятки всередину, в носочки назовні", то в моєї мами питали в парку: "Ваша девочка занимается танцами?". І ми вдвох із гордістю це підтверджували. У підсумку ставити ноги прямо я так і не навчилася. Я ніколи не замислювалася, ЯК я ходжу. На підборах я пересуваюся, як на милицях. І тільки в зрілому віці усвідомила, що моя стопа ніколи не "лежала" в черевиках - посередині ніж стопою і підошвою завжди було видно дірку через мій високий підйом (арку). Тому при першій найліпшій нагоді я завжди знімала підбори від болю", - написала украинская журналистка.

Также она рассказала о том, что из-за неправильной походки и обуви у нее перестал шевелиться большой палец на ноге. Кроме того, Маричка Падалко рассказала о том, как правильно нужно ходить.

Фото Марички Падалко
Фото Марички Падалко

"Коли при ходьбі чи під час бігу неправильно працює стопа, це означає, що неправильно розподіляється вага, і, зокрема, перевантажуються суглоби - колінні чи кульшові (стегнові). Це, може, здаватися неважливим, аж поки там не почнуться зміни. Так, з суглобами можна "працювати" і тримати їх в хорошій формі, але назад це вже не повернеш). Тренувати великий палець, а я і цим займалася останнім часом, це доволі нудно. Але чим швидше Ви розберетеся зі своєю стопою, тим активніше будете все своє життя. Я підозрюю, що плоска стопа теж має свої наслідки", - добавила также Маричка Падалко.

Напомним, что украинская телеведущая Маричка Падалко рассказала о том, как важно проходить обследование.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", журналистка Маричка Падалко рассказала о том, как ей отдыхается вдвоем с мужем без детей.

Также портал "UAFINANCE" писал, что украинская ведущая Маричка Падалко поделилась грустной информацией.