Известная украинская телеведущая, журналистка и ведущая новостей на телеканале "1+1" Маричка Падалко рассказала о том, как тяжело ей дается осенний период. Известная телеведущая рассказала о том, что ее вдохновило выйти на пробежку и что она ощущает после нее.

Соответствующую публикацию Маричка Падалко обнародовала в своем аккаунте в социальной сети Instagram.

"Хто кого? Я -осінь? Чи вона мене? Я складно переживаю цей період, мені бракує сонця, мотивації і часто просто не вистачає хорошого настрою. Але вчора я їздила багато по Києву, і мене приємно здивувала кількість людей на вулиці в спортивній формі. Вони мене надихнули на сьогоднішню довгу пробіжку, бо я вже придумала собі купа причин, чому ці вихідні - ні!!! "В мене була підозра на ковід - треба берегтися." "Я зараз багато працюю - треба відпочивати". "Кішка будить у вихідні о 4:30, бо "переживає", що я проспала на роботу - то краще поспати, а не бігати" Завжди можна придумати купу причин. А потім починає нудити від своєї слабкості, і ти розумієш, що побігати - єдине вірне рішення! Як Ви себе "вмовляєте"?) P.S. Який це кайф бігати, коли ще й нічого не болить 😅.P.P.S. @runukraine_org я все сподіваються, що Ви взимку організуєте знов паркові забіги, щоб ми не занепали )))", - написала украинская журналистка в своей публикации в социальной сети.

Фолловеры Марички Падалко решили не игнорировать ее новый пост и начали его обсуждать. Они стали оставлять множество комментариев, где высказали свое мнение касательно нового поста Марички Падалко.

"Можна не боротися , кайфУвати і вас це гарно виходить, ви як метелик❤️", "Я вирішила, що лише я восени стала жалітися на відсутність мотивації. Бажання відпочили і не піти на тренування, але ж ні.... Побачила Ваш пост і зрозуміла , що треба себе з цього стану швиденько виводити. Дякую", "Я для мене спорт- це відпочинок і задоволення. На жаль, тимчасово не можу бігати, тому настрій іноді буває кепський", - прокомментировали пост украинской ведущей ее фолловеры.

Комментарии со страницы Марички Падалко в Instagram
Комментарии со страницы Марички Падалко в Instagram

Комментарии со страницы Марички Падалко в Instagram
Комментарии со страницы Марички Падалко в Instagram

Напомним, что украинская ведущая Маричка Падалко неожиданно показала свои танцы на камеру.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", известная журналистка Маричка Падалко рассказала о том, как важно проходить обследование.

Также портал "UAFINANCE" писал, что ведущая Маричка Падалко рассказала о своем отдыхе без детей.