Известная украинская телеведущая, журналистка и ведущая ТСН на канале "1+1" Маричка Падалко поделилась семейной фотографией с отдыха заграницей. Она рассказала о том, почему они выбрали ехать в Египет, и поделилась своими впечатлениями.

Соответствующую фотографию Маричка Падалко опубликовала в своем аккаунте в Instagram.

"Каїр і піраміди. Це - те, заради чого ми в Єгипті обрали саме Хургаду для відпочинку, а не Шарм. І ця екскурсія навіть перевищила наші очікування, бо в нас в родині два історики: Єгор - за освітою і Міха - за покликанням. "Та це просто - як підручник всесвітньої історії 6 класу" - сказав хтось з наших дітей, коли ми були вже в єгипетській столиці. Одразу зауважу, що навіть з Хургади, яка ближче до Каїра, це виснажлива подорож. І щоб на неї зважитися, цього справді треба прагнути і мати витривалих та вже немаленьких дітей. До прикладу ми вирушили з готелю о першій ночі і повернулися назад за добу. Поїздка в один бік займає десь 7 годин, сумарно близько години витрачається на перевірки водія і гіда поліцією, плюс автобус супроводжує охорона. Це насправді надає відчуття безпеки і захищеності", - написала Маричка Падалко в своем посте.

Украинская телеведущая рассказала о путешествии, которое она выбрала для своей семьи. Также Маричка Падалко рассказала о том, понравился ли ей Каир, и что она в нем обнаружила. Но также ведущая рассказала о том, что она могла потратить там все свои деньги.

Фото Марички Падалко
Фото Марички Падалко

"Правда, був ризик залишити там всі наші гроші, бо біля пірамід, працюють, напевно, найдокучливіші продавці всього арабського світу. Заманювати починають "подарунками" (вони в нас на голові) і особистими історіями "ой, в мене теж син і дві доньки", а під кінець ми раділи, що "відбилися" сувенірами на 30 доларів, а могли лишити там і всю готівку. А так веземо додому кам’яний свічник, а "подаровані" хустки зрештою колоритно виглядають на фото", - добавила известная украинская телеведущая.

Напомним, что украинская телеведущая Маричка Падалко рассказала о своей пробежке.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", известная ведущая Маричка Падалко рассказала о своей проблеме.

Также портал "UAFINANCE" писал, что украинская ведущая и журналистка Маричка Падалко показала свои танцы.