Популярная украинская телеведущая и журналистка, а также ведущая ТСН на телеканале "1+1" Маричка Падалко показала домашнее видео с дочерью и их домашним питомцем. Она рассказала о том, как они воспитывают свою кошку и как ведущая привыкала к ней.

Соответствующей публикацией Маричка Падалко поделилась в своем профиле в Instagram.

"Ще пів року тому я не уявляла, що таке кішка, і потайки сподівалася, що Катя "находиться" за літні канікули на ранкові ефірі, награється з безпритульними тваринами, які приходили до колег шукати нових господарів, і цим все закінчиться. Я помилялася. Катя зрештою видивилася маленьку Ґішу, яка оселилася в нас у серпні. Я пам’ятаю, коли ми їхали до волонтера, яка працювала в лікарні, забирати наше кошеня, я хвилювалася, як перед поїздкою в пологовий. Але на відміну від підготовки до народження дитини, я не готувалася і не вчилася бути мамою (в нашому випадуть "мамою" вважається Катя, а я, напевно, "бабуся") кішки", - написала украинская журналистка Маричка Падалко.

Она утверждает, что они с дочерью смогли улучшить жизнь их кошки и сделать ее комфортной. Также ведущая рассказала о том, какой корм они выбрали для своей кошки.

Фото Марички Падалко
Фото Марички Падалко

"І тільки зараз нам вдалося методом проб і помилок зробити життя нашої кішки комфортним. Ми таки привчили її завжди ходити в лоток, зрозуміли, чому в неї тхнуло з ротика. І справа виявилася зовсім не в зубах, які ми навчилися їй чистити. А головне - обрали корм для кошенят від Royal Canin, який вдовольняє всі потреби нашої Гіши, аби вона росла здоровою та енергійною. Адже зараз саме харчування має великий вплив на майбутнє здоров’я кішки. А ще, тепер ми знаємо як перевіряти стан Гіши вдома між регулярними відвідинами ветеринара", - также добавила известная ведущая Маричка Падалко.

Напомним, что известная украинская ведущая Маричка Падалко поделилась серьезной проблемой.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", популярная журналистка Маричка Падалко показала свои танцы.

Также портал "UAFINANCE" писал, что известная ведущая Маричка Падалко рассказала о важности обследования.