Один из самых популярных украинских телеведущих, актер и комик Владимир Остапчук дал важные рекомендации. Популярный ведущий рассказал о том, как не сойти с ума в военное время, написав список дел, на которые стоит отвлечься.

Соответствующую публикацию Владимир Остапчук обнародовал в своем аккаунте в Instagram.

"Як не поїхати кукухою під час війни 🦤 Ми найсильніша, найсміливіша нація - це знає тепер весь світ. Але війна робить свою жахливу справу, тому кожен переживає емоційні гойдалки, зриви, агресію чи депресивний стан. Нажаль, це норма, бо всі ми люди і реагуємо на те, що відбувається навколо. Як тримати свою психіку в нормі? Ось мій рецепт: ✅Робити що можеш для ЗСУ і країни. Донати, збори, концерти у військових, служба в поліції. Це заспокоює і дає розуміння - ти робиш правильну справу для тих, кому набагато важче", - написал Владимир Остапчук.

Также популярный телеведущий посоветовал не реагировать на агрессию, которая творится снаружи. Кроме того, Владимир Остапчук посоветовал заняться спортом.

Фото Владимира Остапчука
Фото Владимира Остапчука

"✅Роби як колись. Зустрічайся з друзями, дивись ввечері фільм (а не Арестовича), слухай класну музику, вчи іноземну мову. ✅Дозволь собі обнулитись. Перезавантаження - дуже важливе. Це підтвердять всі психологи. Роби день "stand by" - побудь із собою, медитуй, сходи на масаж, відключись і дозволь нічого не робити. Під Києвом є таке ідеальне місце - тихе, спокійне і з усіма атрибутами "усамітнення" @shambala_wellnessclub Бо вигорають всі, а раптом завтра в український Крим вже їхати, а в тебе сил нема 🫶", - также добавил украинский телеведущий.

Напомним, что популярный украинский телеведущий Владимир Остапчук поделился ужасными снимками.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", украинский ведущий Владимир Остапчук рассказал о суржике в речи.

Также портал "UAFINANCE" писал, что ведущий и актер Владимир Остапчук высмеял ведущую Оксану Марченко.