Молодая украинская актриса и героиня сериала "Сваты" Анна Кошмал подняла важную тему. Популярная звезда телесериалов рассказала о том, что значит быть сознательным, а также высказалась о том, как тяжело быть сознательным человеком.

Соответствующую публикацию Анна Кошмал разместила в своем аккаунте в Instagram.

"Бути свідомим важко. Це значить мати життєві принципи дорожчі за гроші, спокуси та власний комфорт. Це значить не боятися. Це значить вірити в те, що робиш і що йдеш правильним шляхом. Це значить бути чесним із собою і не думати що про тебе подумають інші. І це не тільки про національну свідомість. Це про справжню любов до себе (не про егоїзм та самолюбство), це відповідальне відношення до всього, що тебе оточує", - написала Анна Кошмал.

По словам украинской актрисы, что быть сознательным – это уметь работать над собой каждый день.

Фото Анны Кошмал
Фото Анны Кошмал

"Свідомість - це про те що і кого ти їси, що п‘єш, це про інформація, яку ти споживаєш, це про розуміння, як працюють твої емоції і як їх контролювати, щоб не нашкодити собі та іншим. Бути свідомим важко. Бо це означає жити не заради "щастя", а заради того, щоб успішно долати всі перешкоди на своєму шляху. Але що важливо… коли ти відчуваєш в собі прояви справжньої свідомості, щасливим бути легко, бо для цього виявляється так мало треба, а всі перешкоди здаються пригодами з випробуваннями та викликами. Бути свідомим - це бути вільним! Вільним від власних спокус та бажань. Бути свідомим це давати свободу іншим бути собою! Бути свідомим важко, адже це ж стільки зусиль!))) і завжди знаходяться виправдання…", - также написала актриса.

Напомним, что молодая украинская актриса Анна Кошмал восхитилась теми, кто работает в военных условиях.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", популярная актриса Анна Кошмал обратилась к российским коллегам.

Также портал "UAFINANCE" писал, что украинская телезвезда Анна Кошмал рассказала о женской силе.