Украинский радио- и телеведущий Слава Демин высказался об отношениях в семье. Популярный ведущий рассказал о своих отношениях с родной матерью и вспомнил, как в детстве он ее боялся, когда она его била по любому поводу.

Соответствующую публикацию Слава Демин разместил в своем профиле в Instagram.

"У нас складні стосунки вже 25 років. Вперше я пішов з дому у 13 років. Але мене швидко повернули. Мама працювала в управлінні внутрішніх справ і в дитинстві я її боявся. Били мене за все. І навіть для профілактики. Вузьким ремінцем, шлангом від пральної машини тощо. Били до ран і крoвi. Одного разу мене відправили виносити сміття, а додому не впустили. Для профілактики... Напевно таким чином мама проявляла любов. Думала, що силою можна заробити повагу. Але я не поважав її, а тільки боявся. До того часу, доки не став самостійним. Мені вже 38, а моя мама досі аб'юзер", - написал Слава Демин.

По словам ведущего, родители, которые бьют собственных детей, - слабые. Также Слава Демин рассказал о том, как некоторые родители во всем обвиняют своих детей, и о том, какие у него отношения со своей мамой.

Фото Славы Демина
Фото Славы Демина

"Подала в суд на отримання аліментів😏 Абсурд? Так. Але це справа адвокатів. Мама у мене залишилась лише біологічна. Душевної мами немає. І ми не будемо йти одним шляхом. Цей пост не для того, щоб вам пожалітися. А для того, щоб деякі батьки зрозуміли, що є ще шанс налагодити зі своєю дитиною стосунки. Незалежно від віку. Адже ваша донька/син вас дуже любить. Не вбивайте власноруч цю любов. Будьте найкращим другом. І тоді в нашому житті буде менше злих, закомплексованих людей, яким в дитинстві не додали батьківську любов і дружбу. Немає поганих дітей. Є погані батьки. Нехай ви не підпадете під цей опис. Дякую, що дочитали пост до кінця🙏", - добавил ведущий.

Напомним, что известный украинский ведущий Слава Демин рассказал, почему ему стыдно за родных из Крыма.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", теле- и радиоведущий Слава Демин рассказал о том, как его мать подала на него в суд.

Также портал "UAFINANCE" писал, что украинский ведущий Сергей Притула объявил новый сбор средств на ВСУ.