Украинский фитнес-тренер, специалист по правильному питанию и экс-жена боксера Вячеслава Узелкова Марина Боржемская дала важные советы украинцам. Популярный тренер рассказала о том, как можно согреться при отсутствии отопления и электроэнергии дома.

Соответствующую публикацию Марина Боржемская разместила в своем профиле в Instagram.

"Як зігріти тіло, коли в квартирі немає світла та тепла ❗️Останні місяці ворог продовжує нищити критичну інфраструктуру України, сподіваючись на те, що ми залишимось без світла, тепла та зв’язку. Але ж ми за час повномасштабної війни навчились пристосовуватись до будь-яких умов та долати складнощі. Щодня доводимо, що для нас немає нічого неможливого! Однак дбати про себе та своє здоров’я важливо завжди. Прості та дієві способи, як розігріти тіло вдома в години без електроенергії", - написала Марина Боржемская.

Тренер посоветовала купить термобелье и больше двигаться днем, делая разные упражнения. Также можно сделать легкий массаж, который поможет разогнать кровь по телу.

Фото Марины Боржемской
Фото Марины Боржемской

"✅ Робіть ванночки для ніг, якщо маєте гарячу воду. Наберіть в миску теплу воду, опустіть туди ноги та періодично підливайте гарячішу. ✅ Також зігріти кінцівки можна за допомогою спеціального крему, якщо у вас немає алергічної реакції на його компоненти. У складі засобу має бути м’ята, камфора або перець. ✅ Обов’язково заздалегідь зробіть теплі напої - налийте чай у термос. ✅ Також мені особисто допомагає зігрітися теплий костюм на флісі, а вночі - тепла ковдра. Друзі, діліться в коментарях, як ви зігріваєте тіло без світла? Можливо, в когось вже є авторські лайфхаки?🤔", - также добавила Марина Боржемская.

Напомним, что украинский футбольный тренер Андрей Шевченко решил поселить у себя беженцев.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", тренер по футболу Андрей Шевченко вышел на митинг в Лондоне.

Также портал "UAFINANCE" писал, что украинская спортсменка Анита Луценко показала максимальный вес.