Известный украинский актер и герой множества фильмов Тарас Цимбалюк рассказал о том, что такое любовь. Популярный артист рассказал о том, как важно любить и быть любимым, а также о том, каким является человек, который поддерживает войну.

Соответствующую публикацию Тарас Цимбалюк разместил на своей странице в Instagram.

"Любов - найважливіше земне почуття та невід’ємний закон природи! Чому класики стільки років підкреслюють його значущу силу ? Митці без нього не можуть творити… Більш того, якщо людина не має цього глибокого почуття, їй немає сенсу жити. На землі все починається з любові. Коли зникає любов, все закінчується. Здатність та уміння любити відрізняє нас від інших істот. Це почуття може бути дуже локальним, і, водночас, всеосяжним та дуже об’ємним… Адже, ми любимо свою кохану, родину, місце, де проживаємо, професію або свою діяльність… ми можемо любити свої хобі і друзів… погоду, наприклад… і все що створив людський розум", - написал Тарас Цимбалюк.

Украинский актер подчеркнул, что любовь - это один из самых красивых и глубоких законов природы.

Фото Тараса Цимбалюка
Фото Тараса Цимбалюка

"Я вважаю, що людина котра може почати або підтримувати війну, не здатна любити… і ця неповноцінність автоматично виштовхує іі з категорії людства. Я не знаю, як вірно класифікувати цих істот… Бо, особисто в моїй голові скаладається наступним чином : ти сам не розумієш, які почуття мають ті люди, у яких ти це все забираєш… Кожна ракета забирає чиїсь життя, і, разом з ними, найглибші почуття людства… Ця тотальна несправедливість, на превеликий жаль, стала невід’ємною частиною всесвітньої історії. Але ми пам’ятаємо сюжет, який лежить в основі усіх дитячих казок : світло завжди переможе темряву!", - также добавил актер.

Напомним, что популярный украинский актер Тарас Цимбалюк показал свою новую возлюбленную.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", известный актер Тарас Цимбалюк высказался об отношении россиян.

Также портал "UAFINANCE" писал, что украинский актер Тарас Цимбалюк поделился откровенными кадрами.