Известный украинский актер, рэпер, продюсер и заслуженная артист Украины Потап опозорился на публике. Популярный рэпер презентовал новую песню, в которой поется о волонтерах, но нарвался на серьезную критику.

Соответствующей публикацией Потап поделился на своей странице в Instagram.

"Боротьба українців об’єднала найкращих людей у різних куточках планети і всі вони також допомагають нашій країні. Сьогодні неважливо українець ти чи ні - бути з Україною означає бути гідною та чесною людиною, на стороні добра та справедливості. Публікуйте ваші відео в ТікТок та Інстаграм під трек "Волонтер", де допомагаєте країні - покажіть, як ви наближаєте Перемогу! @tiktok 🇺🇦🤚", - написал Потап.

Многочисленные пользователи сети решили не проходить мимо и начали оставлять множество комментариев под публикацией украинского актера, рэпера и продюсера.

"Яке дніще🤦 написати дебільний текст, лиш би українською, щоб бабло відгребти, бо ж російською зараз не ок. Коли до вас вже дійде, що такі пісні писати не окей? Тим більше, з такими дебільними еротичними підтекстами. На вашу думку, жінки-волонтерки "волонтерять" суто своїми статевими органами? Чули коли-небудь про Марію Берлінську, Анастасію Шевченко?", "Принизити суть волонтерства та ще і на цьому заробити грошей. Це ж треба вміти! Талант👏", "Дно офіційно пробите", - недовольно высказались люди.

Комментарии на пост Потапа в Instagram
Комментарии на пост Потапа в Instagram

Комментарии на пост Потапа в Instagram
Комментарии на пост Потапа в Instagram

Напомним, что украинский исполнитель Потап представил новую песню о войне.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", рэпер и продюсер Потап дал откровенное интервью.

Также портал "UAFINANCE" писал, что рэпер, актёр и продюсер Потап рассказал о волонтерах.