Известный украинский ведущий и блогер Александр Педан подвел итоги года полномасштабной войны. Популярный телеведущий рассказал, какие выводы он сделал спустя год войны.

Соответствующую публикацию Александр Педан разместил в своем профиле в Instagram.

"Рік повномасштабного вторгнення. Мої короткі висновки: - сім'я - це найважливіше - українці непереможні - батькам не треба забувати, що діти емпатують і реагують так, як до цього ставляться рідні. Тому треба тримати себе під контролем - освіта зараз важлива як ніколи, і ми не маємо права дітей позбавити навчання - ми завжди будемо вдячні Збройним силам України, нашим ДСНС, енергетикам, лікарям, всім, хто робить Україну, хто зараз допомагає - українці максимально об'єдналися і, я впевнений, що немає питань до самоідентичності", - написал Александр Педан.

Также ведущий рассказал о том, как война переписала ценности и как важно звонить маме, а также продолжать мечтать. Александр Педан рассказал о том, что произошло с украинцами за год войны.

Фото Александра Педана
Фото Александра Педана

"- війна переписала цінності. Зірками стали волонтери і військові - щоб перемогти, кожен має бути корисним державі - за можливістю треба щодня телефонувати мамі - треба продовжувати мріяти. Без мрій ми не можемо мислити масштабно - ми точно переможемо. Але після перемоги буде ще дуже багато роботи. За цей рік ми багато плакали від болю та від гордості, крізь сльози сміялись із мемів, знову збирали себе докупи та йшли працювати. За цей рік ми побачили колосальну міжнародну підтримку, про нас говорить увесь світ, нам допомагають та підтримують. Не зупиняємось і йдемо до перемоги. Слава Україні!🇺🇦", - также добавил телеведущий.

Напомним, что популярный украинский ведущий Александр Педан рассказал, как спорт относится к политике.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", известный телеведущий Александр Педан высказался о деоккупации украинских земель.

Также портал "UAFINANCE" писал, что ведущий и блогер Александр Педан высказался о школе в оккупации.