Популярная в Украине молодая артистка, исполнительница в стиле рэпа и хип-хопа Alyona Alyona предстала перед публикой в неожиданном виде, сделав из себя ребенка. Она надела памперс и начала рассказывать о том, что в 30 лет она чувствует в себе ребенка.

Соответствующую публикацию Alyona Alyona разместила на своей странице в Instagram.

"Всередині мене дитина Так, мені 30, але кожного дня я відчуваю в собі дитину. І люди, які мене оточують, також відчувають дітей в середині себе. Коли ми дорослішаємо та починаємо помічати, що старіємо — дитина в середині нас починає страйкувати. По-перше, вона боїться старості як такої. По-друге, вона розуміє, що роки йдуть і ніяк не спиняються, а вона зробила далеко не все, що запланувала. Діти всередині нас частіше за все виходять на волю і проявляють себе саме в екстрених ситуаціях, або в ситуаціях, де перевіряється наша стресостійкість. Таким чином, коли сімейні пари сваряться, сваряться насправді не вони, а їхні внутрішні діти", - написала Alyona Alyona в своей новой публикации.

Она подчеркнула, что когда люди ходят по магазинам и смотрят на полки, то внутренние дети начинают серьезно проявляться. По словам исполнительницы, она хорошо общается со своим внутренним ребенком.

Фото Alyona Alyona
Фото Alyona Alyona

"Можливо, своїх внутрішніх дітей треба чути та задовольняти їх бажання. Мені 30 і саме зараз я можу сказати, що дуже гарно спілкуюсь з дитиною всередині. Чітко розумію її бажання, образи, поведінку та цілком розумію її реакції на життя. Ми з нею товаришуємо. Хоча іноді її вибрики нормально так псують мені життя, проте я дозволяю їй бути собою — не гальмую, не заважаю, бо сама знаю приклади, коли протягом життя люди подавляли цю дитину, а потім в 40 цей внутрішній малюк вистрелював та змінював життя так, що навіть уявити неможливо. І ці зміни не завжди були в позитивну сторону. А тепер в коментарях напишіть чого хоче ваша внутрішня дитина? Але пишіть відверто. Відверто не для мене, а для себе та свого внутрішнього малюка", - также добавила Alyona Alyona.

Напомним, что исполнительница в стиле рэпа и хип-хопа Alyona Alyona показала себя с молодым парнем.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", рэп-исполнительница Alyona Alyona рассказала, что нужно делать, чтобы достичь успеха.

Также портал "UAFINANCE" писал, что украинская артистка Alyona Alyona решила уйти из Instagram.