Молодая украинская исполнительница, автор песен и видеоблогер Jerry Heil вспомнила, как для нее началась война. Известная артистка вспомнила первое утро войны и рассказала о том, чем она планирует заниматься, чтобы помочь родной стране.

Соответствующее видео Jerry Heil опубликовала на своей странице в Instagram.

"Роби, що можеш, і будь, що буде. Майже 2 тисячі років тому Це сказав Марк Аврелій — а українцям актуально й досі. Тільки ми знаємо, як буде💙💛 24-лютого я прокинулася перед першим вибухом. Але по-справжньому прокинулася від солодкого сну і побачила роzійську реальність — під час другого. Подзвонила мама, плачучи. — Яночко… війна. — Я бачу, мам… — за вікном палали салюти. Мій дім, виявилося, близько до складу. Страх і нерозуміння, чи виживу я, організм чомусь дуже швидко трансформував в рішучість", - написала украинская певица Jerry Heil.

Артистка вспомнила, что она посмеялась, но делать было нечего, ведь она не смогла никуда уехать. Jerry Heil рассказала о том, как война заставила ее бросить родных людей. Также певица рассказала о том, что она хочет продать на аукционе.

Фото Jerry Heil
Фото Jerry Heil

"Я хочу продати його на NFT аукціоні, а всі зароблені кошти перерахувати Благодійному фонду "I am not Alone", щоб допомогти понад 10 мільйонам українців, які вимушені були тікати від війни, ховатися від бомбардувань, гинути під кулями просто на вулицях рідних міст. Я приєдналася до цього проєкту, відтворивши свою пісню "Путін іди додому" в об’єкт NFT, а тепер продаю її через аукціон на маркетплейсі OpenSea. Всі гроші будуть перераховані на гуманітарні потреби людей, що постраждали від війни. Долучайтесь до допомоги українцям!", - также добавила артистка.

Напомним, что молодая украинская певица Jerry Heil показала неожиданную рекламу.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", украинская артистка Jerry Heil подняла актуальную тему.

Также портал "UAFINANCE" писал, что певица и блогер Jerry Heil показала снимки в одном купальнике.