Известная украинская исполнительница и ведущая, экс-героиня шоу "Холостячка" Злата Огневич рассказала о своей профессии. Популярная артистка рассказала о другой стороне своей работы и о том, какие риски есть в ее профессии.

Соответствующую публикацию Злата Огневич обнародовала в своем профиле в Instagram.

"Пам‘ятаєте, в сторі я обіцяла розповісти про іншу сторону моєї професії? Почну з того, що вона пов‘язана з великим ризиком. Наприклад, можна вкласти кошти в концертний тур і…. раптом потрапити в рік коронавірусу. Коли будь-яка публічна діяльність під забороною, багато подій скасовано, в тому числі й тур. І тут☝🏾починається найцікавіше! Як ви знаєте, я не маю продюсера з певного часу, але маю команду, яка займається різними організаційними питаннями. Отже, багато відповідальності, в тому числі і за кошти— лежить на мені. Навіть якщо тур скасовано— кошти не скасовуються 🙃", - написала Злата Огневич.

Артистка также рассказала о том, как ей было тяжело все вывозить во время тотального карантина. По словам Златы Огневич, она может заработать деньги, чтобы помочь родной стране.

Фото Златы Огневич
Фото Златы Огневич

"Тож, мій вибір зараз віддавати більшу частину зароблених коштів на допомогу. Але, їх ТРЕБА заробити. Щоб віддати. Щоб потім— знову заробити. Щоб знову віддати: на турнікети, медикаменти, донати й іншу допомогу. Я думаю, що артистам не варто виправдовуватись за те, що вони отримують гроші за свою роботу. Чесну роботу, важку ( це не про "вдягла сукенку і попригала на сцену" ). І я дякую тим, хто це розуміє. Всім, хто зі мною. Всім, хто обирає СВІТЛО 😌🤍", - также добавила певица.

Напомним, что популярная украинская певица Злата Огневич рассказала о своем детстве.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", известная артистка Злата Огневич показала, какую мечту она исполнила.

Также портал "UAFINANCE" писал, что певица и ведущая Злата Огневич вспомнила студенческие годы.