Известная украинская певица, актриса и модель Екатерина Бужинская посвятила новый пост своему дню рождения. Популярная артистка рассказала о дне рождения в тяжелое время и о том, какой подарок она хочет получить.

Соответствующую публикацию Екатерина Бужинская обнародовала в своем профиле в Instagram.

"Сьогодні особливий день у моєму житті – день мого народження. 🎂 Звичайно, хотілося б святкувати його в Україні, у величезному теплому колі близьких і друзів. Але війна змінила наше життя і пріоритети, відірвала нас від рідної землі. Незмінними для мене залишаються і роблять мене щасливою любов моєї родини,моїх трьох діточок,творчість і ваша увага.Намагаюся бути максимально корисною,підтримувати українців в Болгарії,доносити правдиву інформацію і нести українську пісню у світ!💛💙🇺🇦 Дякую вам, друзі, за безліч щирих привітань, чудових побажань і подарунків, які отримую з різних куточків планети!", - написала Екатерина Бужинская.

Также украинская исполнительница рассказала, о каком подарке она сейчас мечтает. Екатерина Бужинская поблагодарила людей, которые защищают и помогают Украине.

Фото Екатерины Бужинской
Фото Екатерины Бужинской

"Понад усе сьогодні хочу бачити свою Батьківщину мирною і незалежною, багатою і квітучою і з гордістю спостерігаю, як мої земляки та небайдужі люди з усього світу спрямовують свої моральні, духовні та фінансові сили на приближення цієї важливої події. Велика подяка і низький уклін нашим героям із ЗСУ, які мужньо боронять українські кордони, а також рятувальникам ДСНС, лікарям, волонтерам, воїнам культурного фронту – кожному, хто в Україні та за її межами робить усе можливе задля перемоги.Слава Україні!!!Героям Слава!!! @mosyakart дякую за ілюстрацію🙏", - также добавила украинская певица.

Напомним, что известная украинская певица Екатерина Бужинская поделилась трогательным видео.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", украинская артистка Настя Каменских поделилась историей из жизни.

Также портал "UAFINANCE" писал, что певица Джамала рассказала о риске ядерной катастрофы на ЗАЭС.