Известный украинский телеведущий и блогер Александр Педан рассказал об Украине будущего. Популярный ведущий рассказал о том, во что он верит, а также о том, что будет с его родной страной после победы на войне против россии.

Соответствующую публикацию Александр Педан разместил в своем профиле в Instagram.

"Україна майбутнього. Яка вона? Нещодавно побачив опитування про те, що 98% українців вірять у нашу перемогу й не сумніваються в ній. Ці ж 98% цілком довіряють Збройним силам. Така статистика дуже тішить і надихає. Якщо разом віримо в перемогу, то давайте думати, планувати та мріяти, якою хочемо, щоб була наша країна після перемоги. Я бачу Україну цілісною, з поверненими кордонами, що були офіційно затверджені в 1991 році. Я бачу Україну демократичною. Це той шлях, яким йшли і будемо продовжувати, підтримуючи демократичні цінності: можливість вільно висловлюватися, мати різні політичні погляди, уподобання. Вірю, що в нас не будуть утискати ЗМІ, і медіа говоритимуть правду", - написал Александр Педан.

Украинский блогер рассказал о силе родной страны, которая не даст себя в обиду. По словам Александра Педана, после войны обязательно будет все отстроено.

Фото Александра Педана
Фото Александра Педана

"Я вірю в нове покоління, яке незважаючи на війну, стане не слабшим, а ще більш патріотичним і віритиме в себе та в рідну країну. Так само, хоч можу взагалі здаватися мрійником, але вірю, що ми будемо продовжувати волонтерити на різних фронтах. І один із них - фронт чесності, який дозволить викоренити вщент корупцію в країні. Такою я бачу сучасну Україну. P.S якщо що, я не йду в політику😂 Просто вирішив поділитись своїми думками, як громадський діяч та громадянин своєї країни🤟 А якою бачите майбутню Україну ви?", - также добавил украинский телеведущий.

Напомним, что популярный украинский телеведущий Александр Педан рассказал об окончании школы своей дочери.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", украинский ведущий Александр Педан поделился своими планами после войны.

Также портал "UAFINANCE" писал, что ведущий и блогер Александр Педан вспомнил студенческие годы.