Молодая супруга известного украинского теле- и радиоведущего Никиты Добрынина Даша Квиткова обратилась к украинцам. Жена ведущего попросила каждого человека заботиться о своем здоровье и проходить обследование.

Соответствующую публикацию Даша Квиткова разместила в своем профиле в Instagram.

"Особисте прохання від мене🙏🏻 Будь ласка, піклуйтесь про себе, бережіть та робіть перевірки вашого здоров’я🫰🏼 Я часто вам розповідаю про те, що слідкую за самопочуттям, здаю аналізи та приймаю вітаміни(на базі аналізів) на регулярній основі, бо тільки так вони працюють і допомогають. Якщо ви відчуваєте слабкість та нестачу енергії і хотіли б зробити чекап здоров’я — це свідомий підхід і в мене є для вас важлива інформація. Ви можете отримати -20% на аналізи в ДІЛА за промокодом "АЙХЕРБ20" до 31 грудня 2022 року🤍 *просто назвіть цей промокод касиру, коли прийдете здавати аналізи 🥹", - написала Даша Квиткова.

Также она рассказала о преимуществах, которые есть в клинике, и о том, какие возможности открываются перед украинцами.

Фото Даши Квитковой
Фото Даши Квитковой

"*ДІЛА понад 24 роки піклується про наше здоров’я надаючи лише якісні послуги: понад 1000 лабораторних досліджень, враховуючі комплексні чекапи. А після ви можете замовити вітаміни, по рекомендаціям лікаря за вашими аналізами на сайті iHerb(як я і зробила): там найнижчі ціни на вітаміни та добавки, найбільший асортимент та доставка в Україну до 10 днів. Не відкладайте своє здоров’я на потім🤍", - также добавила супруга украинского ведущего.

Напомним, что супруга украинского телеведущего Никиты Добрынина Даша Квиткова показала милые семейные снимки.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", жена ведущего Никиты Добрынина Даша Квиткова сравнила себя после родов и сейчас.

Также портал "UAFINANCE" писал, что Даша Квиткова дала откровенное интервью.