Один из самых популярных украинских ведущих, шоумен и блогер Алексей Дурнев обратился к украинцам. Популярный ведущий решил поддержать украинцев в период отключения света и дал важные советы, которые помогут справиться с этим.

Соответствующую публикацию Алексей Дурнев разместил в своем аккаунте в Instagram.

"Шановні, ви сильніші за це проблемне сьогодення. Знаю, це відчуття спустошення та злості виникає, коли ти тільки наколотив тісто для млинців, сів працювати за ноутбуком чи зайшов у душ, а тут, трясця, відключення світла, води та зв’язку не за графіком. Але я також розумію, що це швидкоплинне і минуче відчуття, яке зовсім не робить нам погоди у серці. Бо воно сповнене любові та віри. Ніякі відключення не зламають нас. Нізащо і ніколи. Кафе готують фільтр під світлом ліхтариків. Компанії підключають генератори. Під світлом лампи з акумуляторами люди читають книжки. Діти грають у настільні ігри, свідомо заощаджуючи електроенергію. Дівчата шурують на 35-й поверх пішки до косметолога. Ми працюємо в кафе, коли там є світло, і їмо вдома, коли його немає", - написал Алексей Дурнев.

Блогер объяснил, что значит углубление в темноту, на самом деле, и как важно переживать отключение света. Алексей Дурнев дал рекомендации, которые помогут отвлечься от проблем.

Фото Алексея Дурнева
Фото Алексея Дурнева

"Відключення світла легше пережити, якщо ви будете готові до них. Купіть лампу на батарейках. Підключіть YouTube Premium і викачайте відео улюблених каналів, щоб дивитися їх офлайн. Їдьте до друзів, у яких є світло. Виходьте на вулицю, щоб прогулятися або зробити руханку, поки не дуже холодно. Пограйте з собакою. Заздалегідь готуйте чай у термосі. Ви й без мене це все чудово знаєте, чого я бурчу. Ви великі молодці, тому що хоробро проходите черговий етап опору. Я знаю, що ми з усім впораємось, і обов'язково житимемо вільним, комфортним і безпечним життям. Без освітлення чудово видно зірки. І ці зірки – українці", - также добавил ведущий.

Напомним, что известный украинский ведущий Алексей Дурнев рассказал о конфликтах между украинцами.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", украинский ведущий Алексей Дурнев призвал украинцев вместе бороться со злом.

Также портал "UAFINANCE" писал, что блогер Алексей Дурнев показал интервью с Юрием Ткачом.