Популярная украинская телеведущая Даша Трегубова показала себя в откровенном виде. Известная ведущая предстала перед камерой в обнаженном виде, где она сидит на кресле полностью раздетой.

Соответствующую фотографию Даша Трегубова опубликовала в своем аккаунте в Instagram.

"Це фото повинно було з’явитися у моїй стрічці 26 березня, в мій день нарождення. Бо саме тоді в Україні повинні були розпочатися зйомки мого першого повнометражного режисерського дебюту "Її звали Марта". Наша велика крута команда готувалася до цього протягом двох років - сценарій, кастинги, локації (в тому числі у Словенії, бо ко-продакшн), читки, костюми, грим… Але я вірю в українське кіно. Як і мої продюсери, які зараз, незважаючи ні на що, шукають можливість цей проект реалізувати (@aomelyanov @koliubaiev - ✌️✌️) а головне - точно знаю, що невдовзі наші фільми дивитимуться і знатимуть в усьому світі. А фото потім нове зроблю) До речі, які українські фільми ви любите?", - написала Даша Трегубова.

Пользователи сети не смогли сдержать слов и начали оставлять свое мнение в комментариях.

"Фото суперове,😍фільми після 14 го року,дивлюсь із задоволенням, а зараз ні,невистачає часу.Після війни, упевнений ,буде багато кіно,а з такою красунею,зобов'язано бути", "Дашуня, добрий день! Я тримав у таємниці те, що Ви безумно подобаєтесь мені, як Жінка. Ви у моєму смаку! У Вас надзвичайно гарні риси обличчя і чудовий дівочий стан! А тепер Ви примусили мій мозок "вибухнути"! Це вдалося Вам легко і невимушено. Український фільм "Гніздо горлиці", а ще "Останній москаль". Я бажаю Вам щастя!", - написали пользователи сети в комментариях.

Комментарии на пост Даши Трегубовой в Instagram
Комментарии на пост Даши Трегубовой в Instagram

Комментарии на пост Даши Трегубовой в Instagram
Комментарии на пост Даши Трегубовой в Instagram

Напомним, что популярная украинская телеведущая Даша Трегубова рассказала о жизни заграницей.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", ведущая Наталья Мосейчук высказалась о войне в Украине.

Также портал "UAFINANCE" писал, что телеведущая Екатерина Осадчая призвала украинцев не реагировать на российских звезд.