Известная украинская рэп- и хип-хоп-исполнительница, автор песен Alyona Alyona поделилась личной историей. Популярная артистка рассказала о совместной песне с крымскотатарской певицей Джамалой и о том, как она была написана.

Соответствующую публикацию Alyona Alyona разместила на своей странице в Instagram.

"@alyona.alyona.official : В день зйомок кліпу на цей трек, мені зранку подзвонили батьки і сказали, що на Кіровоградщині померла моя бабуся. Я розповідала вам цю історію. І так склалося, що я не змогла провести її в останню путь. А вчора мої родичі розповіли, що померла моя інша бабуся. Ви щодня відмічаєте мене і Джа у ваших сторіз, які ви знімаєте під цю пісню. Я безмежно рада, що ми створили її, адже вона нагадує, що жалі — природнє почуття, але якшо заповнити своє порожнє серце лише жалями — в цьому серці не буде місця надії на світле майбутнє", - написала Alyona Alyona.

Дальше на странице артистки появились слова самой Джамала, которая тоже рассказала о том, как она отправила ей песню.

Фото Джамалы
Фото Джамалы

"@jamalajaaa : Пригадую, надіслала Альоні пісню зі словами: "Якщо тобі є що сказати та додати до цієї теми, буду дуже рада!". За 15 хвилин я отримала бридж, який став основою того, що ви почули у студійній версії. Я відчувала: Альоні є що сказати. "Хто пішов — нехай іде". І справді, щодня ці рядки набувають нових сенсів. Найголовніше у цьому всьому — не загубити й не втратити себе. Які ще пісні підтримують вас у ці хвилини? Пишіть в коментарях!", - рассказала Джамала.

Напомним, что известная украинская певица Alyona Alyona представила новый трек.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", популярная артистка Alyona Alyona рассказала о песне с Артемом Пивоваровым.

Также портал "UAFINANCE" писал, что рэп-артистка Alyona Alyona высказалась о переоценке ценностей.