Известная украинская исполнительница и ведущая Настя Каменских поделилась своими воспоминаниями. Популярная артистка вспомнила, как однажды она выступала на сцене в Киеве, которая недавно пострадала от рук российских военных.

Соответствующую публикацию Настя Каменских разместила на своей странице в Instagram.

"Палац "Україна". Місце - свято, яке завжди було наповнене сміхом та гучними оплесками, а в довоєнний час напередодні Різдвяних та Новорічних свят завжди приймало діток та їх батьків на святкові події. Там завжди панувала атмосфера творчості, там творили справжнє мистецтво. Місце культурний подій, вистав та концертів. Для мене це знакове місце з самого дитинства, бо я часто бувала у палаці, ща його кулісами та в гримерках, бо мої батьки працювали у хорі ім. Г. Верьовки і часто там виступали", - написала Настя Каменских.

Украинская певица также вспомнила, как за несколько дней до начала войны она выступала на этой сцене.

Фото Насти Каменских
Фото Насти Каменских

"Після ракетної атаки 31 грудня будівля палацу "Україна" зазнала руйнувань. Палац "Україна" місце, де завжди панувала атмосфера свята. Цю атмосферу в нас вкрали не лише тут, а й по всій країні. Але я знаю, що ми повернемо все вкрадене. І саме тут після нашої перемоги ми обов‘язково з вами ще заспіваємо в унісон улюблених пісень ❤️ Бо ми з вами разом! Бо ми тримаємось. Бо ми щирі і справжні, бо ми на стороні світла і добра! Бо ми підтримуємо своїх і своє у складні часи! Бо ми ніколи не лишаємось осторонь! Повернемо все і відбудуємо все! @palace.ukraine ❤️🙏🏻", - также добавила артистка.

Напомним, что украинская певица Настя Каменских рассказала о добром деле.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", популярная артистка Настя Каменских поделилась детскими фотографиями.

Также портал "UAFINANCE" писал, что украинская артистка Настя Каменских рассказала об эмоциональной стабильности.