Украинская телеведущая и ведущая канала "1+1" Наталья Островская показала милые семейные фотографии. Популярная ведущая рассказала о том, как она впервые посетила Карпаты, и впервые показала фотографии со своими родителями.

Соответствующие фотографии появились на странице "zhvl_official" в Instagram.

"Ведуча 1+1 Наталя Островська вперше побувала у зимових Карпатах з батьками і стала на лижі: "Моя давня мрія!" З перших днів повномасштабної війни веде @nataliostrovska інформаційну боротьбу в ефірі Єдиного марафону. Часу на відпочинок небагато, але під час зимових свят Наталя знайшла можливість поїхати у першу мінівідпустку з початку вторгнення, щоб провести 3 дні з найріднішими людьми у Карпатах. Ведуча вперше показала батьків — Вікторію Володимирівну та Олександра Сергійовича. Наталя поділилася, що побувати у зимових Карпатах — її давня мрія: "Хотілось і самій емоційно перезавантажитись, і батькам показати цю неймовірну красу", - написали в публикации.

Украинская телеведущая заявила о том, что она впервые встала на лыжи и занималась таким видом спорта.

Фото Натальи Островской
Фото Натальи Островской

"💭"Я впала з підйомника і відмовилась спускатись із гори. Назад доставили підйомником, уявіть, всі їдуть на гору, лише я одна – вниз. Не могла здолати страх… Розповіла свою історію у фейсбуці, і після цього мені написав у коментарях інструктор. До того ж я так давно мріяла про це, а кидати справу на пів шляху – не моє. Наступного дня за дві години навчання ми вже побували на всіх відкритих для катання горах! Шкодую, що раніше не каталась на лижах. Це неймовірні відчуття!", — поділилася враженнями Наталя", - также написали в посте.

Напомним, что телеведущая Екатерина Осадчая подняла тему новогодних праздников в Украине.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", украинская ведущая показала интервью с Машей Ефросининой.

Также портал "UAFINANCE" писал, что ведущая Лилия Ребрик рассказала про прошлый год.