Один из самых популярных украинских актеров Тарас Цимбалюк рассказал о спорте. Известный актер рассказал о том, какую роль играет спорт в его жизни, а также как он сопровождает его в жизни.

Соответствующую публикацию Тарас Цимбалюк разместил в своем профиле в Instagram.

"Щоб не зійти з розуму, я тренуюсь. Реальність - дуже серйозна. Щоб бути енергоспроможним і допомагати своїй країні, кожен має знаходити для себе психологічний стабілізатор. Для мене це - спорт. Як змусити себе займатись спортом ? - формулювання дивне, але, якщо мене про це часто запитують, кілька повідомлень буквально отримав вчора, тож відповім : ніяк. Все що притягнуто в ваше життя за вуха, рано чи пізно, буде покладено назад на полицю і продовжить припадати пилом", - написал Тарас Цимбалюк.

Украинский актер заявил о том, что спорт с ним практически всю жизнь, ведь еще с детства он ходил в разные кружки. По словам Тараса Цимбалюка, спорт - это психологическая терапия для него.

Фото Тараса Цимбалюка
Фото Тараса Цимбалюка

"Я абсолютно твердо можу сказати, що спорт далеко не усім потрібен. Це так само, як не всі жінки повинні вміти готувати. Є закон природи : ніхто нікому нічого не винен. І, якщо ви нутром відчуваєте, що вам щось проти шерсті, ви не маєте займатися синтетичним притягуванням цих речей у своє життя. Але ще раз підкреслю головне : у цей надскладний час, нашій країні на усіх фронтах потрібні зібрані, розсудливі і сильні духом люди! Вірю у кожного з вас! Вірю, що знайдете спосіб для підтримки свого внутрішнього стержня! А @ministry_of_defense_ua нагадує нам усім, що ми вступили у переможний рік!", - написал украинский актер.

Напомним, что известный украинский актер Тарас Цимбалюк рассказал о любви.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", украинский актер Тарас Цимбалюк показал свою новую возлюбленную.

Также портал "UAFINANCE" писал, что популярный актер Тарас Цимбалюк высказался об отношении россиян.