Украинская журналистка и ведущая новостей Маричка Падалко высказалась о 329 дне войны против россии. Телеведущая рассказала о трагедии в Броварах, в результате которой погибло руководство МВД, и о ракетном ударе по Днепру.

Соответствующую публикацию Маричка Падалко разместила на своей странице в Instagram.

"✔️Трагедії одна за одною: сьогодні о 8-й ранку в Броварах під Києвом впав гелікоптер поблизу дитячого садку і загорівся. "Так виглядає біль" - підписав своє фото Ян Доброносов (фото 1). Тепер я розумію, що це батько загиблої Мілани. Разом з донькою загинула і дружина (див. в сторіз) Загалом загинуло 14 людей. За останніми даними серед них одна дитина. Раніше повідомлялося про 3-х і 4-х загиблих дітей. (відео 2) ✔️На цьому гелікоптері ДСНС на Харківщину летіло і загинуло керівництво МВС – міністр Денис Монастирський, його заступник Євген Єнін та держсекретар МВС Юрій Лубкович разом з іншими співробітниками МВС та членами екіпажу (фото 3)", - утверждает Маричка Падалко.

Также украинская журналистка рассказала о ситуации в Соледаре, а также о том, насколько высока вероятность российских ракетных ударов по территории Украины.

Фото Марички Падалко
Фото Марички Падалко

"✔️Серед загиблих в будинку в Дніпрі, в який влучила російська ракета 14 січня, виявилася ціла родина, яка за тиждень до того переїхала з окупованого Токмака – Анастасія Ігнатенко, Дмитро та Макарчик Гузь (фото 10) 🫶Зараз дуже легко зламатися від навали сумних новин та знецінити, що вже було зроблено і що ще буде зроблено. В нас немає іншого вибору, як перемогти. Мене сьогодні підтримав пост @svetlanaroiz, залишу на нього посилання в сторіз: "Хапатися за Життя всіма силами" Переможемо!", - также добавила ведущая.

Напомним, что украинская ведущая Маричка Падалко высказалась о ситуации в Соледаре.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", украинская телеведущая Маричка Падалко высказалась об успешной деоккупации Украины.

Также портал "UAFINANCE" писал, что ведущая и журналистка Маричка Падалко рассказала об обстреле Херсона.