Украинский ведущий и блогер Алексей Дурнев решил подвести итоги года. Популярный телеведущий рассказал о силе, об украинизации, о разных приколах, а также о сопротивлениях и партизанах.

Соответствующую публикацию Алексей Дурнев разместил на своей странице в Instagram.

"Шановні, ще ніколи підсумки року не давалися нам так важко. Наче доводиться тикати палицею в щемлячу рану. Але ми можемо хоча б на одну ніч змінити свій кут огляду і роздивитися ті скарби та відкриття, що подарував нам цей рік. Сила. Наша сила духу, волі, тіла і любові. Звичайно, наша історія давно продемонструвала, які українці сильні, але ми нагадали вгодованому і розпещеному світу, як треба битися за добро, цивілізовані цінності й демократію. Відстоювати це. Насправді свобода чимало коштує, і ми платимо за неї надвелику ціну – кров'ю наших героїв змиваємо зло з планети. Сила – навіть на секундочку це усвідомити і не вмерти від болю. А ми в цьому щодня", - написал Алексей Дурнев.

Также украинский ведущий рассказал, как важно начать говорить на украинском языке. Кроме того, он уточнил, насколько важную роль играют разные приколы.

Фото Алексея Дурнева
Фото Алексея Дурнева

"Супротив. Жіночки, які ховали українські стяги в землю. Банки консервації проти ворожих дронів. Партизани. Хлопці, що голіруч зупиняли танки окупантів. Видалення всіх росіян з друзів, плейлістів і будь-яких контактів. Вивчення рідної мови. Ми робили і робимо все, щоб здолати ворога та більше ніколи в життя, ні за яких умов, не зв'язуватися та не асоціюватися з поганню. Ми навіть від "неоднозначних" родичів відмовилися – хай визначаються врешті-решт і… поцілують нас у сраку. Рік, що назавжди змінив нас. Рік, що об'єднав. Рік, що розкраяв серце. Але назавжди ми запам'ятаємо наступний. Адже там Перемога. З прийдешнім!", - также написал ведущий.

Напомним, что украинский телеведущий Алексей Дурнев показал выпуск шоу с Машей Ефросининой и Владимиром Дантесом.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", популярный ведущий Алексей Дурнев поддержал украинцев из-за отключения света.

Также портал "UAFINANCE" писал, что ведущий и блогер Алексей Дурнев рассказал о конфликтах среди украинцев.