Известная украинская актриса Анна Саливанчук рассказала о войне в Украине. Популярная актриса рассказала, какой тихой оказалась ночь годовщины полномасштабной войны, а также о том, что поменялось за год войны.

Соответствующую публикацию Анна Саливанчук разместила в своем профиле в Instagram.

"24 лютого 2023 Не віриться , що ніч була тиха 🙏🏻 Я відчуваю себе так, ніби померла о 5:30 ранку 24 лютого. Ми розділились на "До" та "Після" війни. 😞 Рік триває героїчне протистояння української нації російському воєнному вторгненню. Цей рік дав нам приклади неймовірної звірячої люті р*сійського загарбника. Вбито тисячі цивільних громадян. Зруйновані цілі міста. Життя мільйонів українців вже ніколи не буде таким, як до війни. Я була щаслива людина, яка співала, танцювала, працювала та просто раділа кожному моменту свого життя, але війна забрала в мене цю радість", - написала Анна Саливанчук.

Украинская актриса рассказала о том, как она любит родную страну, и как она переживает за нее.

Фото Анны Саливанчук
Фото Анны Саливанчук

"Я людина, яка любить свою країну і, звісно, переживаю за свою Батьківщину. Не можу дивитися на всі ці кадри, на весь цей жах, який чинять із моєю країною, з людьми. Це неможливо прийняти. Також, я зрозуміла, що розмовляти українською мовою – один із запобіжників від російській агресії. Щиро вірю в нашу Перемогу – ми всі зараз згуртувались, як ніколи раніше! Ми вистоїмо, ми зможемо! 🙏🇺🇦 #stopwarinukraine", - также добавила украинская актриса.

Напомним, что популярная украинская актриса Анна Саливанчук рассказала о своей миссии.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", известная актриса Анна Саливанчук обратилась к украинским защитникам.

Также портал "UAFINANCE" писал, что украинская актриса Анна Саливанчук рассказала, как война отобрала самое дорогое.