Украинская телеведущая и журналистка Маричка Падалко рассказала о том, как прошел 257-й день войны против россии. Популярная ведущая высказалась о ситуации на фронте, о ситуации в Херсоне, а также о выборе судей на Нацотбор "Евровидения".

Соответствующую публикацию Маричка Падалко разместила в своем профиле в Instagram.

"✔️Ворог далі намагається просунутися на Донбасі, наші воїни відбивають атаки ✔️92-га бригада ЗСУ полонила 21 росіянина на Сватівському напрямку. Окупанти здалися організовано і свідомо (відео 1) ✔️ЗСУ звільнили 50 відсотків території, що росіяни захопили від 24 лютого 2022 (фото 2) ✔️Російський режисер і чоловік пропагандистки Симонян заохочує путіна застосувати ядерну зброю, аби не програти війну (відео 3) ✔️Окупанти ще не ухвалили рішення про вихід з Херсона, однак вже підготували тези для російських ЗМІ про "небажаний, але ймовірний варіант". Саме місто майже порожнє за свідченнями пропагандистів (відео 4), а місцеві колаборанти скаржаться, що не приймають рублі (відео 5)", - написала Маричка Падалко.

Также она рассказала о том, почему не получается экономить свет и сколько нужно энергетикам, чтобы наладить ситуацию с электричеством.

Фото Марички Падалко
Фото Марички Падалко

"✔️Донецька "бавовна": горить управління залізниці (відео 7) ✔️Українці вперше обрали через додаток "Дія" склад журі, яке визначить представника України на Євробаченні у Ліверпулі наступного року. Вибір народу на фото 8 ✔️89 відсотків українців вважають, що за 10 років Україна буде процвітаючою країною у складі ЄС (фото 9) ✔️Японець Макото Хатторі – власник маленького готелю на березі озера Ашіноко - раз на місяць запрошує українців, які постраждали від війни, відпочити в своєму закладі (фото 10) Переможемо!", - также добавила ведущая.

Напомним, что известная украинская ведущая Маричка Падалко рассказала об успехах сбора средств Сергея Притулы.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", телеведущая Маричка Падалко рассказала о том, что пришлось пережить украинцам в оккупации.

Также портал "UAFINANCE" писал, что ведущая и журналистка Маричка Падалко рассказала о скандале с белорусской певицей.