Украинский актер и герой множества телесериалов Тарас Цимбалюк высказался о войне в Украине. Популярный актер рассказал о пропаганде в российской федерации и о том, насколько многовековая история научила украинцев быть смелыми.

Соответствующую публикацию Тарас Цимбалюк разместил на своей странице в Instagram.

"Краще зима без світла, ніж роки під росією - істина. Ворог сконцентрувався на вбивствах мирного населення і нищення нашої Інфраструктури. Вони вирішили, що їм вдастся таким чином зламати великий народ, котрий далеко не вперше б’ється за свою незалежність! Ворожі пропагандисти продовжують називати нас фашистами, котрих, на їх погляд, слід остерігатися. Тамтешнє трактування історія, звісно, відрізняється від світового : там, наприклад, ленін "створив" Україну 🤦🏻‍♂️ Але все важче буде виставляти українців загрозою для когось, враховуючи, що за всю нашу історію ми жодного разу не нападали на інші держави і мусіли приймати бій на рідній землі, захищаючи її", - написал Тарас Цимбалюк.

По словам актера, украинцы имеют многовековые историю, благодаря которой появилось много настоящих героев.

Фото Тараса Цимбалюка
Фото Тараса Цимбалюка

"Ми маємо трагічну багатовікову історію, котра оспівана у нашій глибокій літературі. Нелегкі для України часи дали нам багато героїв, і ніхто не очікував, що сьогодення допоможе їх стрімко примножувати і додавати у нашу спадщину. Часи нас загартували і продовжують загартовувати. Історія нам вже розповідала про підлих загарбників і навчила бути незламними. Слава Героям! 🇺🇦", - также добавил украинский актер.

Напомним, что популярный украинский актер Тарас Цимбалюк обратился ко всем гражданам.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", известный актер Тарас Цимбалюк высказался о зверстве россиян.

Также портал "UAFINANCE" писал, что украинский актер Тарас Цимбалюк прокомментировал расставание с любимой.