Украинская певица, модель и актриса Даша Астафьева обратилась к своей аудитории поклонников. Популярная артистка обратилась ко всем, кто любит называть ее Дашкой.

Соответствующую публикацию Даша Астафьева обнародовала на своей странице в Instagram,

"Присвячується тим, хто полюбляє "Дашкати" В дитинстві хотіла, щоб мене було звати "Аліса" Здавалося, що моє ім’я дуже старомодне та не вишукане. А ось якісь "Анжели", "Віолети", "Таміли" та "Яни" здавалися янголами із піднебесся! У вісімдесятих Даші, Поліни та Софії виглядали як бабусі [ мовчіть, не сперечайтесь, так мені здавалось] Так от. Зараз розумію, як сильно мені пощастило із смаком батьків, не кажучи вже про них самих))) І з бабусею, яка все ж таки, запевнила, що я "Дарія" а не "Дар‘я" та не "Одарка" [ох, проблем із цією "І"вистачило]", - написала Даша Астафьева.

Украинская модель рассказала одну древнюю историю, которая связана с язычницей Дарьей.

Фото Даши Астафьевой
Фото Даши Астафьевой

"Красуня Дарія (стародавня форма імені Дар'я) була язичницею, жрицею в храмі Афіни. Але, вийшовши заміж за християнина Хрісанфа, вона також прийняла християнство. Молоде подружжя за взаємною згодою вирішило вести незаймане життя. За злодійським доносом Хрісанф і Дарія були схоплені вартою імператора Немуріана і віддані на муки. Дарію мучителі привели до блудилища, але там її став охороняти посланий Богом лев. (Я доречі Лев😁) Кожного, хто намагався осквернити святу, лев валив на землю, проте залишаючи живим. Хрісанфа кинули до ями з нечистотами. Але за Божественним промислом яма наповнилася пахощами замість смороду. Тоді імператор Немуріан велів віддати Хрісанфа та Дарію в руки катів, і після катувань святі були закопані живцем (3 ст.) Тому повторюсь. Ну, яка я вам Дашка??", - также написала украинская певица.

Напомним, что популярная украинская певица Даша Астафьева рассказала, как из-за войны многие люди поменяли профессию.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", известная артистка Даша Астафьева показала себя в откровенном виде.

Также портал "UAFINANCE" писал, что украинская певица Даша Астафьева рассказала, как война изменила людей.