Известный украинский радио- и телеведущий, блогер и новый ведущий "ЖВЛ" Никита Добрынин обратился к своей публике. Популярный ведущий рассказал о том, как важно не расслабляться из-за любых действий со стороны российской армии.

Соответствующую публикацию Никита Добрынин разместил в своем профиле в Instagram.

"Ми до останнього вірили, що загроза мине, що то все – шантаж і залякування, але ось вже пролетіли півроку війни, як один довгий день⏳️ Зараз ми звикли, як здається, до всього. І що може бути гірше? Літають ракети, гинуть мирні люди. І кожний дивний звук змушує серце стискатися і прислухатися до можливої небезпеки. Все це – наші з вами реалії, і ми змушені звикати до того, що раніше бачили лише у кіно. І думки не було, що цей жах стане реальністю. Зараз наша армія активно повертає українські міста, які окупувала та нищить рф: Балаклія, Ізюм, Куп’янськ, Харківщина", - написал Никита Добрынин.

Также украинский телеведущий призвал поклонников не расслабляться и быть готовым к любой опасности со стороны противника.

Фото Никиты Добрынина
Фото Никиты Добрынина

"Та розслаблятись рано. Є деяка різниця між тим, щоб бути готовим до небезпеки, і тим, що називається "небезпечним оптимізмом" і впевненістю, що нічого гіршого за Бучу, Ірпінь, Маріуполь та Ізюм не станеться. Колись ми вже так думали… Ворог злий і виснажений, але ми маємо берегти себе, як раніше. Реагувати на попередження, не панікувати, підтримувати близьких і вірити у наших захисників, яким допомагаємо щодня👊🏽 А як ви реагуєте на новини, вдається справлятися з емоціями? І що думаєте стосовно подальшого розвитку подій?", - также добавил ведущий.

Напомним, что популярный украинский ведущий Никита Добрынин нежно обратился к своей жене Даше Квитковой.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", украинский телеведущий Никита Добрынин высказался об агрессивных людях.

Также портал "UAFINANCE" писал, что теле- и радиоведущий Никита Добрынин рассказал о своих ценностях.