Известная украинская телеведущая, журналистка и ведущая ТСН на телеканале "1+1" Маричка Падалко рассказала о том, понравилось ли ей отдыхать в Египте. Она рассказала о том, что важно знать перед поездкой заграницу, описав свои впечатления.

Соответствующую публикацию Маричка Падалко разместила на своей странице в социальной сети Instagram.

"Повернувшись вже до Києва і, на жаль, до тривожних новин навколо України, напишу ще наостанок про Єгипет, особливо для тих, хто не часто буває за кордоном, або не наважується подорожувати далеко взагалі. По-перше, Єгипет - відпочинок без "понтів" - починаючи з літака, це зовсім не пафосне місце. А температуоа повітря в кінці листопада- початку грудня ідеальна. Тепло, але не спекотно. Вода 24-25 градусів. Стояти - прохолодно. Плавати - супер!Обираючи готель, цікавтеся, яке дно і як заходити у воду. В нас був довгий пірс з дуже зручними сходами і цікавою прогулянкою по ньому зі спогляданням рибок і рифів. Ходити з "грудничками", а малюків в Єгипті багато, це - не найзручніший варіант. Плюс на морі може бути відчутний вітер", - написала украинская телеведущая Маричка Падалко.

Также она рассказала о еде, подчеркнув, что ей понравилась еда на отдыхе. По словам Марички Падалко, для нее организовать отдых для большой семьи – это настоящий вызов.

Фото Марички Падалко
Фото Марички Падалко

"Я знаю, який це виклик організувати подорож для великої родини. В більшості готелей це означає великий "люксовий" номер в зовсім іншій ціновій категорії, ніж стандартні. Або два повністю окремі номери. З напів дорослими дітьми - це сумнівний комфорт. Нам пощастило знайти готель, що мав "з’єднані кімнати". Катя в сторіз зробила маленьку екскурсію. Думаю, це найзручніший варіант для 5-6 людей. Я би радила мати в Єгипті хоча б одну "легку" екскурсію, щоб не здичавіти на щоденному маршруті "ресторан-море-кімната-ресторан"", - подчеркнула ведущая.

Напомним, что известная украинская телеведущая Маричка Падалко рассказала об уходе за домашним питомцем.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", украинская ведущая Маричка Падалко рассказала о пробежке.

Также портал "UAFINANCE" писал, что ведущая и журналистка Маричка Падалко поделилась своей проблемой.