Известная украинская певица и ведущая Настя Каменских рассказала о добром деле. Популярная артистка показала девушку, которая длительное время борется с онкологическим заболеванием, и рассказала о том, какой сюрприз она решила сделать ей.

Соответствующую публикацию Настя Каменских разместила на своей странице в Instagram.

"Я щиро вважаю, що для добрих справ та приємних несподіванок завжди має бути місце. Тому вирішила зробити сюрприз для Юлії @roltyulia та її підопічної Даші @masenko_dasha, яка вже довгий час бореться з раком. З Юлією ми познайомилися під час онлайн-зустрічі, яку вона отримала у подарунок за найбільший донат у нашому благодійному розіграші з фондом @tabletochki_ Під час розмови виявилося, що Юлія вже довгий час проживає в Лондоні, але регулярно допомагає дітям з України. Так, вона запросила до себе в гості Дашу, бо дівчина обожнює Гарі Потера та давно мріяла побувати у знакових місцях, пов’язаних з фільмом", - написала Настя Каменских.

Украинская певица рассказала о том, какой сюрприз она решила сделать этим девушкам.

Фото Насти Каменских
Фото Насти Каменских

"Мене дуже надихнула ця історія і захотілося якось по-особливому віддячити Юлії за її добрі вчинки. Тому я вирішила зробити дівчатам сюрприз: приїхала у Лондон та запросила їх у тематичне кафе варити чарівне зілля. Дуже радію, що вдалося подарувати Даші незабутні емоції, разом приємно провести час та ще раз подякувати Юлії, вже особисто, що вона так багато допомагає українцям. Коли я бачу, скільки добра та чуйності є у людських серцях, розумію, що можливо все ❤️", - также добавила певица.

Напомним, что популярная певица Настя Каменских рассказала об эмоциональной стабильности.

Как ранее сообщал портал "UAFINANCE", украинская артистка Настя Каменских почтила память жертв Голодомора.

Также портал "UAFINANCE" писал, что певица и ведущая Настя Каменских рассказала, как все изменились из-за войны.